Aanmelden nieuwe leerlingen

Via de website van Openbaar Onderwijs Groningen kunt u uw kind digitaal aanmelden.

Digitaal aanmelden voor nieuwe schooljaar 2023-2024

De inschrijving voor het nieuwe schooljaar 2023-2024 is nog niet geopend. Midden november 2022 is de nieuwe aanmeldwebsite klaar. Vanaf dat moment kunt u uw kind digitaal aanmelden voor het nieuwe schooljaar 2023-2024. Houd onze website in de gaten voor het precieze moment.

Aanmelden huidig schooljaar (2022-2023)

Wilt u uw kind aanmelden op onze school voor het huidige schooljaar 2022-2023? Neem dan eerst contact op met de onderwijscoördonator van de juiste afdeling. Dan bekijken wij samen met u of we een passende plek hebben voor uw kind.

 

Onze onderwijscoördinatoren zijn:

Jacqueline Bakx (a/h1, tl1) j.bakx@o2g2.nl
Maaike Homan (a/h2) m.c.homan@o2g2.nl 
Rosanne Bakker (a+) r.bakker@o2g2.nl
Mariska Mesken (h3, a3) m.mesken@o2g2.nl
Jakob Boetje (h4, h5, a5, a6) j.boetje@o2g2.nl
Saskia van Beekhuizen (a4) s.k.van.beekhuizen@o2g2.nl
 

Wilt u uw kind aanmelden voor het huidig schooljaar 2022-2023, dan kunt u klikken op:

 

Heeft u vragen of hulp nodig?

Voor het stellen van al uw vragen met betrekking tot het invullen van de digitale aanmelding of het aanvragen van een papieren aanmeldingsformulier kunt u terecht bij de leerlingenadministratie, te bereiken via mailadres aanmeldingenvo@o2g2.nl of telefonisch via 050 - 321 03 60.

Voor inhoudelijke vragen over toelating en plaatsing kunt u contact opnemen met de school via 050 - 321 05 60.