JTM songwriters staan in het voorprogramma van het Noord Nederlands Orkest!

13-2-2020

In 2020 is het 250 jaar geleden dat Beethoven werd geboren en vieren we 75 jaar vrijheid in Nederland. Aanleiding voor het NNO om jongeren op te roepen een song te schrijven over vrijheid, vrede en democratie. Thema's die in onze huidige, turbulente en gepolariseerde samenleving helaas niet altijd vanzelfsprekend zijn, ook niet in Europa. 

Dertien JTM leerlingen gaven gehoor aan deze oproep met als uitkomst 3 ingezonden songs. Het nummer Grateful van Dick Kingma, Thomas van Balveren, Willem Bisschop Boele, Daan Mijnen en Lynn Barsema is door! Ze mogen, na het volgen van een speciaal muzikaal begeleidingstraject, optreden in het voorprogramma van het Beethoven 9 concert van het Noord Nederlands Orkest.

 

Donderdag 16 april treden ze op in de Oosterpoort Groningen, zaterdag 17 april treden ze op in de Nieuwe Kolk in Assen en zondag 18 april in de Harmonie in Leeuwarden. 

 

Kijk voor kaarten op de website van het NNO https://nno.nu/concert/beethoven-9